A 2018-as esztendő folyamán több sportpálya lett felújítva és újonnan kiépítve.A sportrajongókat kisfoci, 2 röplabda, és kosárlabda pálya várja, felszerelve új hálókkal, új kosárlabda abroncsokkal és összecsatolható árammal.
A délelőtti orákban a sportpályak használata ingyenes, még 16 órától bérelhetők. A bér dijj 1500 és 2000 dinár /2h . A röplabda pálya egéssz nap ingyenes.
A bérelhető terminusok a következők:
- 16-18 h
- 18-20 h
- 20-22 h
Szabadtéri gyúró eszközök és mini kosárlabda pálya
A sportpályák közelében található a szabadtéri gyúró felszerelés , egy kosárlabda pálya, beton asztalitenisz asztalok és felújitott asztalok és padok. A rostélyos kedvelőknek biztositottunk külön helyet a tüzgyujtásra ami még élvezetesebbé teszi a palicsi kirándulást. Ezeket a tartalmakat ingyen tudják használni a látogatók.